arm KEIL

Arm KEIL

Produkty, które odmienią Twój biznes

Od zapewnienia IP dla chipa, po dostarczanie usług w chmurze, które umożliwiają organizacjom bezpieczne zarządzanie wdrażaniem produktów w całym ich cyklu życia, firma Arm dostarcza swoim partnerom i klientom kompletne rozwiązania Internetu rzeczy (IoT). Celem naszych działań jest głębokie zrozumienie przyszłości, obliczeń i bezpieczeństwa.

Codzienne przyśpieszanie innowacji

Stworzone przez ekspertów architektury Arm, nasze rozwiązania programistyczne mają na celu rozwój inżynierii produktu, od architektury SoC do tworzenia aplikacji. Od najmniejszego czujnika z mikrokontrolerem serii Cortex-M, aż po superkomputery, narzędzia rozwojowei usługi projektowe ARM pomagają inżynierom na całym świecie dostarczać wiodące na rynku produkty, które w pełni wykorzystują możliwości ich systemów opartych na technologii ARM.

Zawsze o krok do przodu

Zaprojektowane i zoptymalizowane wraz z naszymi procesorami narzędzia Arm oferują najbardziej wszechstronne wsparcie dla nowych sprzętowych technologii IP na długo przed ich wprowadzeniem. Umożliwia to nie tylko wcześniejsze rozpoczęcie i zakończenie projektów, ale także zapewnia, że oprogramowanie wykorzystuje wszystkie możliwości sprzętu, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność i bezpieczeństwo. Nic dziwnego, że wszyscy z 10 największych światowych producentów półprzewodników używają narzędzi Arm.

Zaprojektowany dla doskonałości

Firma Arm ma ponad 25-letnie doświadczenie w tworzeniu narzędzi programistycznych, które pomagają naszym klientom odnosić sukcesy podczas projektowania. Nasze narzędzia zostały wykorzystane w rozwoju miliardów jednostek elektronicznych. Wewnętrzne procesy rozwoju są projektowane i niezależnie weryfikowane pod kątem jakości i przydatności do kwalifikacji bezpieczeństwa funkcjonalnego. Praktyka czyni mistrza.

Ekspertyza Tap

Projekty inżynierii sprzętu i oprogramowania są z natury złożone. Chociaż nieustannie korzystamy z opinii tysięcy programistów, aby tworzyć narzędzia, które upraszczają niektóre zadania, zawsze będą chwile, w których możesz szybciej uzyskać pomoc. Dzięki wiodącemu w branży poziomowi zadowolenia klientów, eksperci z zespołu wsparcia technicznego Arm są dostępni przez całą dobę aby Twoja praca nad projektem była w pełni efektywna.

Narzędzia programistyczne i oprogramowanie

Rozwiązania do rozwoju Arm mają na celu przyśpieszenie rozwoju produktu od architektury SoC, do tworzenia aplikacji. Od najmniejszego czujnika z mikrokontrolerem z serii Cortex-M po superkomputery, narzędzia rozwojowe i usługi projektowe ARM pomagają inżynierom na całym świecie opracowywać najlepsze produkty. Urządzenia potrafią w pełni wykorzystywać możliwości ich systemów opartych na technologii ARM.

 
 

 

Widok: Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę