Szkolenia

Computer Controls Sp. z o.o. oferuje profesjonalne warsztaty, treningi i seminaria, wspierając wysiłki przedsiębiorstw w osiąganiu wysokiej pozycji na burzliwym i konkurencyjnym rynku. Dysponujemy doborową kadrą, dużym kapitałem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były innowacyjne, na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma kojarzyła się wszystkim z profesjonalizmem, doświadczeniem i rzeczywistą troską o klienta. Działamy elastycznie, szybko i efektywnie.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkoleń otwartych, zamkniętych i konsultacji.

Szkolenia realizowane w systemie otwartym przygotowywane są głównie jako warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany daną tematyką. Ideą szkoleń otwartych jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie umiejętności, a także wymiana doświadczeń uczestników.

Szkolenia zamknięte oferowane są na konkretne zapotrzebowanie klientów i dostosowywane do specyfiki firmy oraz aktualnych potrzeb uczestników. Mogą odbywać się zarówno w Centrum Szkoleniowym firmy Computer Controls lub na życzenie, w miejscu uzgodnionym z klientem.

Dysponujemy klimatyzowaną, przestronną salą wyposażoną w projektor, komputery stacjonarne oraz indywidulane stanowiska pracy. W trakcie szkolenia oferujemy przede wszystkim profesjonalną wiedzę, a kawa, herbata oraz ciepły posiłek w ciągu dnia dodadzą siły i energii. Szkolenia organizowane są grupach od 4 do 8 osób w siedzibie naszej firmy w Bielsku-Białej lub na życzenie w lokalizacji klienta.

Nie bez znaczenia jest również dogodne położenie naszej firmy, przy głównej drodze dojazdowej i blisko dworca PKP oraz przystanków autobusowych. Na życzenie oferujemy uczestnikom także pomoc przy rezerwacji hotelu.

sala_szk_1
sala_szk2
sala_szk3