Dlaczego Computer Controls zawsze znajdzie idealny oscyloskop dla Ciebie

SCOPES

Dlaczego Computer Controls zawsze znajdzie idealny oscyloskop dla Ciebie

Bez względu na to, na jakim etapie cyklu rozwoju projektu właśnie się znajdujesz, potrzebujesz zaufać sprawdzonej technologii pomiarowej do osiągnięcia sukcesu. Niezależnie od tego, czy projektujesz, debugujesz, czy przeprowadzasz testy zgodności, nasz sprzęt oscyloskopowy rejestruje prawdziwą wydajność testowanego urządzenia. Oscyloskopy Keysight posiadają wiodącą w branży integralność sygnału, wysoką efektywną liczbę bitów (ENOB) i najszybsze częstotliwości aktualizacji przebiegów. Łącząc te cechy z doskonałym oprogramowaniem do dekodowania, analiz i zgodności protokołów, uzyskasz pewność, że osiągniesz wiarygodne i precyzyjne pomiary wysokiej jakości.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wysokiej integralności sygnału, przenośnego urządzenia, czy niedrogiego oscyloskopu, Computer Controls zapewni pomoc w znalezieniu odpowiedniego sprzętu, zapewni także szeroką ofertę sond pomiarowych. Wykonuj zaufane pomiary od podstawowego debugowania po dogłębną analizę przebiegów.

Jak wybrać następny oscyloskop
12 wskazówek, co wziąć pod uwagę przed zakupem

Jeśli chcesz wykonywać codziennie pomiary, uzyskać niezbędną integralność sygnału, uzyskać precyzyjne wyniki i nie rezygnować z jakości dla rozmiaru, najpierw przeczytaj ten przewodnik o wyborze oscyloskopu. Pomaga w doborze oscyloskopu do konkretnych potrzeb pomiarowych, mając na uwadze również budżet, którym dysponujesz na zakup urządzenia.

Przyśpiesz proces wyboru i uniknij typowych pułapek.

Download White Paper
1
2

Dzisiejsze oscyloskopy

Idealny dla nauczycieli i studentów.

Uzyskaj wskazówki dotyczące szybkiej konfiguracji, które poprowadzą Cię od podłączenia sond do widoku sygnału w prostych, łatwych do wykonania krokach. Zapoznaj się z naszym przeglądem.

Download Education Paper

Oscyloskopy debugujące

Oscyloskopy cyfrowe zapewniają najszybsze tempo aktualizacji przebiegów, co pozwala uchwycić rzadkie usterki w projekcie. Intuicyjne interfejsy użytkownika i wysokiej klasy aplikacje zapewniają zautomatyzowane pomiary i dostępną wiedzę specjalistyczną na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się, jak bez obaw dokonywać pomiarów i po prostu znaleźć pasmo, które Ci odpowiada oraz określić, jakich funkcji oprogramowania potrzebujesz. Zaawansowane funkcje, takie jak dekodowanie szeregowe i „mask limit testing”, są zawarte w standardzie.

Jak kupić niedrogi oscyloskop


5 błędów, których należy unikać

Wybór odpowiedniego oscyloskopu może być trudnym zadaniem, zwłaszcza przy niewielkim budżecie. Kupując tani oscyloskop, upewnij się, że jest on wart swojej ceny.

Download White Paper - 5 Mistakes To Avoid
3
4

6 sztuczek aby jak najlepiej wykorzystać swój oscyloskop


Wykorzystaj w pełni swój oscyloskop dzięki tym sześciu wskazówkom obejmującym podstawowe wyzwalanie, skalowanie sygnałów, używanie odpowiedniego trybu akwizycji i nie tylko.

Download eBook - Most Out of Your Scope

Oscyloskopy analityczne

Opracowywanie technologii nowej generacji wymaga światowej klasy integralności sygnału ze sprzętu testowego. Oscyloskopy analityczne pozwalają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom pomiarowym dzięki doskonałej technologii sprzętowej, która oferuje najniższy poziom szumów, najwyższą efektywną liczbę bitów (ENOB) i najwyższą przepustowość. Analizuj testowane sygnały i uzyskaj spostrzeżenia projektowe, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe. Rozwiąż najtrudniejsze wyzwania pomiarowe dzięki odpowiednim możliwościom.

Integralność sygnału z oscyloskopami czasu rzeczywistego


Zobacz najprawdziwszą reprezentację Twojego sygnału.

Integralność sygnału nadal jest gorącym tematem w świecie elektroniki. Specyfikacje, takie jak najwyższa liczba bitów ADC, najniższy poziom szumów lub najszybsza częstotliwość próbkowania to tylko niektóre przykłady, na których możesz oprzeć swoją decyzję. Chociaż wszystkie te specyfikacje są ważne, ważne jest również zrozumienie całego systemu pomiarowego. Uczenie się, co każda z tych specyfikacji naprawdę oznacza dla twojego projektu, oszczędza mnóstwo czasu podczas testowania.

Download eBook - Signal Integrity
5

Oscyloskopy samplingowe

Oscyloskopy czasu równoważnego (próbkowania) znane są również jako analizatory komunikacji cyfrowej (DCA).

Przeznaczone są do wizualizacji i analizy analogowych właściwości szybkich sygnałów w przewodowych łączach telekomunikacyjnych i centrach danych. Platforma DCA oferuje szeroką gamę modułów optycznych i elektrycznych, aplikacje zgodności, oprogramowanie i wspólny interfejs FlexDCA. Wszystko, aby zapewnić bardziej wydajne testy zarówno w dziale badań i rozwoju, jak i podczas produkcji. Keysight zapewnia wiodącą w branży dokładność pomiarów dla szybkich projektów cyfrowych, takich jak Ethernet 400G i kanał światłowodowy 64G. Wykonuj precyzyjne pomiary elektryczne i optyczne oraz uzyskaj wgląd w podstawowe przyczyny problemów z sygnałem lub testowanym urządzeniem, aby zwiększyć swoją produktywność.

Sondy

Aby w pełni wykorzystać możliwości oscyloskopu, potrzebne są odpowiednie sondy i akcesoria do indywidualnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dużej przepustowości i niskiego obciążenia aktywnej sondy, łatwego sposobu podłączenia do układów scalonych do montażu powierzchniowego, czy też sondy pasywnej do pomiaru wysokich napięć, dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości sond i akcesoriów. Odkrywaj więcej.

Check out our active and passive probes
Untitled_design_14_
6

Odkryj tajemnicę pomiarów


7 typowych pułapek mierzenia oscyloskopem, których należy unikać.

Zrozumienie typowych pułapek związanych z pomiarami i sposobów ich unikania ma kluczowe znaczenie dla wyników wartości zmierzonych. Sondy wprowadzają obciążenie do obwodu. Elementy rezystancyjne, pojemnościowe i indukcyjne na sondzie mogą zmienić odpowiedź badanego obwodu. Dzięki temu e-bookowi dowiesz się o pułapkach, które możesz napotkać podczas testów, oraz o tym, jak można ulepszyć pomiary dzięki dobrym praktykom.

Download eBook - 7 Pitfalls to Avoid

Jak wybrać właściwą sondę


Sondy oscyloskopowe i akcesoria.

Wybór właściwej sondy do pomiaru oscyloskopem nie powinien być trudny. Zapoznaj się z tą broszurą i uzyskaj listę parametrów sondy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze sondy do danego pomiaru. Ten przegląd techniczny zawiera sugestie, jak podjąć najlepszą decyzję.

Download Technical Overview
7

Nasze portfolio oscyloskopów na YouTube

Tutaj znajdziesz przegląd naszych najnowszych filmów na YouTube dotyczących oscyloskopów. Baw się dobrze, ucząc się i zagłębiając w nowe tematy.

Od 50 MHz do 110 GHz, mamy wszystko!