Oprogramowanie

Nasze Oprogramowanie inżynierskie - Odpowiedź na wyzwania związane z Projektowaniem Produktu i Zarządzaniem Cyklem Życia Produktu (PLM)

Nasze oprogramowanie inżynierskie to odpowiedź na wyzwania związane z projektowaniem produktu i zarządzaniem cyklem życia produktu (PLM). W dzisiejszych czasach, gdy rozwijają się technologie, Internet Rzeczy (IoT) i Przemysł 4.0, firmy produkcyjne i dostawcy usług projektowych skupiają się na chmurze, platformach, technologii rzeczywistości mieszanej i sztucznej inteligencji (AI). Nowoczesne oprogramowanie do projektowania (CAD) i zarządzanie cyklem życia produktu (PLM) musi umożliwiać cyfrową manipulację informacjami i procesami na każdym etapie życia produktu lub usługi w globalnych łańcuchach dostaw. Istotne jest, aby odpowiednie informacje były bezpieczne, dostępne w odpowiednim czasie, we właściwej formie i miejscu. Platformy integracyjne łączą wiedzę i know-how poprzez jednolity model danych, obsługując wszystkie obszary i pełniąc rolę głównego źródła informacji. W rezultacie współpraca, która jest zdecentralizowana i międzynarodowa, staje się coraz bardziej istotna, a nowoczesne oprogramowanie inżynieryjne musi sprostać tym rosnącym wymaganiom.
Jako firma Computer Controls specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań dla elektroników i mechaników, oferując pomoc przy wdrażaniu i integracji nowych oraz istniejących narzędzi. Dzielimy się naszym doświadczeniem jako konsultanci rozwiązań i dostarczamy powiązane usługi konfiguracyjne, zapewniając kompleksowe wsparcie od samego pomysłu, przez etap projektowania, aż po rzeczywistą implementację w różnych branżach i sektorach biznesowych.

software-solutions-product-design-produktdesign-product-lifecycle-management

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Solidworks & 3DEXPERIENCE

SOLIDWORKS to kompleksowe oprogramowanie stworzone z myślą o inżynierach zajmujących się projektowaniem mechanicznym. Dzięki niemu łatwo możesz tworzyć zaawansowane modele 3D, przeprowadzać analizy wytrzymałościowe i symulować różne scenariusze. To niezastąpione narzędzie, które wspiera kreatywne podejście do projektowania mechanicznego.
W ramach jednego spójnego środowiska, jakim jest platforma 3DEXPERIENCE, możesz integrować cały ekosystem swojej firmy, łącząc ludzi, pomysły, dane i procesy. To umożliwia bezpieczną współpracę w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu oraz integrację różnych aspektów projektowania, takich jak mechanika, elektronika i oprogramowanie. Platforma ta dostarcza narzędzi do efektywnej współpracy zespołowej, zarządzania danymi projektowymi oraz przeprowadzania symulacji.

Altium Designer & Altium 365

Dzięki rozwiązaniom Altium Designer i Altium 365 możesz efektywnie projektować elektronikę w zunifikowanym środowisku, korzystając z pełnego zestawu narzędzi projektowych. Altium Designer to kompleksowe oprogramowanie do projektowania PCB, które umożliwia projektantom tworzenie zaawansowanych projektów układów drukowanych. Możesz szybko i efektywnie projektować schematy, ścieżki PCB, zarządzać bibliotekami komponentów oraz przeprowadzać symulacje elektryczne, co przekłada się na wysoką jakość i niezawodność końcowych produktów.

armKEIL Studio Cloud

Keil Studio Cloud od Arm to nowoczesne środowisko programistyczne (IDE) oparte na przeglądarkach internetowych, stworzone do tworzenia aplikacji Mbed. Dzięki niemu masz dostęp do kompilacji, automatycznego uzupełniania kodu, sprawdzania kodu i debugowania - wszystko bezpośrednio w przeglądarce. To idealne rozwiązanie, w pełni kompatybilne z Mbed OS 5 i 6 oraz Mbed 2, które ułatwia pracę poprzez automatyczne uzupełnianie i podświetlanie kodu w projektach, opierając się na semantyce języka i analizie Twojego kodu źródłowego.
Arm Keil to profesjonalne narzędzie programistyczne dla systemów wbudowanych opartych na procesorach Arm. Zapewnia zaawansowane środowisko programistyczne, debuggery i symulatory, umożliwiające efektywne tworzenie aplikacji embedded. Arm Keil daje pełną kontrolę nad procesem tworzenia oprogramowania i ułatwia integrację z platformami sprzętowymi.

Usługi

Specjalistyczne usługi związane z oprogramowaniem oferują kompleksowe wsparcie techniczne, zapewniając pełne wsparcie klientom w korzystaniu z naszych rozwiązań. Świadczymy także specjalistyczne szkolenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby umożliwić skuteczne wykorzystanie oprogramowania. W ramach oferty leasingowej proponujemy elastyczne rozwiązania finansowe, dzięki którym firmy mogą korzystać z najnowszych technologii, unikając jednocześnie dużych kosztów początkowych. Dzięki naszej ofercie leasingowej przedsiębiorstwa zyskują elastyczność i skalowalność, umożliwiając dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych bez znaczącego obciążenia budżetu.

Twórz przełomowe innowacje dla swojej branży

software-solutions-industries-machinery-plant-construction-engineering

Branża urządzeń przemysłowych

Branża urządzeń przemysłowych przechodzi rewolucję cyfrową! Nowoczesne technologie dostępne dla maszyn i urządzeń pozwalają producentom i dostawcom różnych rozmiarów na całkowicie nowe podejście do rynku. Obejmuje to spersonalizowaną produkcję, zwiększoną elastyczność maszyn, poprawę efektywności biznesowej oraz uwzględnienie potrzeb konserwacyjnych, minimalizując czas przestoju maszyn.

Główne korzyści to:

 • Współbieżne projektowanie sprzętu
 • Cyfrowa ciągłość wyposażenia
 • Zoptymalizowane wyposażenie
 • Jedno źródło efektywności

Zainicjuj transformację swojej produkcji i wykorzystaj korzyści wynikające z nowoczesnych technologii przemysłowych!

software-solutions-industries-high-tec-innovation

Branża zaawansowanych technologii

Branża zaawansowanych technologii stoi przed wyzwaniem nieustannego samo udoskonalania, co wymaga szybkiej reakcji i zdolności do skutecznego rywalizowania. Kluczowym aspektem jest budowa produkcji o wysokiej konfigurowalności, tworzenie odpornych łańcuchów wartości oraz łączenie i kontrolowanie inteligentnych systemów high-tech na każdym etapie – od projektowania, przez produkcję, aż po użytkowanie.

Najważniejsze elementy to:

 • Adaptacyjne połączone systemy
 • Elastyczna prywatna sieć bezprzewodowa
 • Wysokowydajna bateria
 • Efektywne centrum danych
 • Wysokowydajna elektronika
 • Półprzewodniki o podwyższonej wydajności
 • Inżynieria nowej generacji

Podążaj za nowoczesnymi rozwiązaniami, aby utrzymać się na czele dynamicznego świata zaawansowanych technologii!

software-solutions-industries-infrastructure-infrastruktur-energy-energie

Infrastruktura, energia i materiały

Przezwyciężaj wyzwania dzięki kompleksowemu podejściu, obejmującemu jednostki organizacyjne, sieci i łańcuchy wartości, wykorzystując wirtualne bliźniaki i zwiększoną współpracę. Zminimalizuj ryzyka projektowe dzięki lepszej widoczności i czujności, zoptymalizuj dostępność aktywów oraz szybko reaguj na zmiany regulacyjne.

Główne obszary to:

 • Równoległa inżynieria maszyn
 • Doskonałość inżynieryjna
 • Akumulator o podwyższonej wydajności
 • Prosty, inteligentny sprzęt

Osiągaj doskonałość w inżynierii, minimalizując ryzyka i reagując dynamicznie na zmieniające się warunki! 

Anwendung_-_ICT_-_DataCenter

Centra danych o wysokiej wydajności

Infrastruktura o wysokiej wydajności w centrach danych jest kluczowa dla utrzymania konkurencyjności. Dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowych oraz innowacyjnych rozwiązań, możliwe jest zwiększenie bezpieczeństwa, efektywności kosztowej i wprowadzenie innowacji skoncentrowanych na poprawie obsługi klientów, co poprawia ich pozytywne doświadczenia.

Inteligentne rozwiązania do testów optycznych obejmują:

 • Wysokie prędkości transmisji
 • Elastyczne i kompaktowe systemy okablowania
 • Monitorowanie światłowodów, automatyzacja i efektywność
 • Big Data & Data Analytics

Działając w oparciu o te elementy, możesz osiągnąć wysoką wydajność w centrach danych, co wpłynie korzystnie na konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa.

Twórz przełomowe innowacje dla swojego obszaru zastosowań

service_gro__magenta

Proces projektowania

Przyśpiesz swój proces projektowania w obszarze mechaniki, formy i stylu, a także systemów wyposażenia.

ECAD_gro__magenta

Symulacja

Zwiększ tempo rozwoju produktu i wprowadzaj innowacje dzięki wirtualnemu prototypowaniu.

Manufacturing_magenta

Produkcja

Optymalizuj procesy produkcyjne i ich realizację dążąc do osiągnięcia doskonałości operacyjnej.

Optimization_magenta

Zarządzanie cyklem życia produktu

Sprawnie zarządzaj wszystkimi danymi związanymi z produktem we wszystkich procesach biznesowych, wykorzystując zaawansowane metody zarządzania cyklem życia produktu.

 

 

 

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Widok: Lista

Produkty 1-12 z 72

Ustaw kierunek rosnący
Strona
na stronę