SOLIDWORKS eDrawings Professional

W magazynie
SKU
TQ_SOLIDWORKS_eDrawings_Professional
Kategoria
Software

Narzędzie do komunikacji i współpracy w zakresie projektowania 2D i 3D, które przyspieszy proces projektowania oraz wprowadzenie gotowego produktu na rynek.

SOLIDWORKS - SOLIDWORKS eDrawings Professional

Pakiety:

eDrawings Publisher

eDrawings Publisher umożliwia użytkownikom pracującym na innym oprogramowaniu niż SOLIDWORKS współdzielenie plików eDrawings z ich natywnym oprogramowaniem CAD w celu łatwej komunikacji projektowej w wielu środowiskach CAD.

eDrawings Viewer

eDrawings Viewer służy głównie do podglądu plików CAD, zaznajamiania się z zasadą działania mechanizmów czy do przejrzenia dokumentacji.

eDrawings Professional

eDrawings Professional jest przeznaczone dla użytkowników, którzy współdzielą projekty a także sprawują nad nimi kontrolę. eDrawings Professional umożliwia tworzenie plików eDrawings obsługujących weryfikację, która pozwala odbiorcom na przekazywanie informacji zwrotnych na temat projektu.

Cechy eDrawings Professional

 • Ultra kompaktowe pliki
  Zmniejszona przepustowość o ponad 95% umożliwia publikację i przesyłając pocztą elektroniczną pliki eDrawings zamiast obszernych plików CAD.
 • Layout rysunku
  Tworzenie layout poprzez funkcje drag and drop wybranego widoku rysunkowego
 • Hiperłącza
  W plikach rysunków obsługiwane są hiperłącza do skojarzonego przekroju lub widoku szczegółu. Gdy wskaźnik zostanie przesunięty nad linię przekroju lub okrąg szczegółu, opis dla powiązanego widoku jest podświetlony.
 • Wskaźnik 3D
  Wskaźnika 3D umożliwia wskazanie lokalizacji we wszystkich widokach rysunków w plikach rysunków. Za pomocą wskaźnika 3D w każdym z widoków rysunku pojawia się połączony zestaw krzyżyków.
 • Animacja wskaż i kliknij
  Szybka interpretacja dowolnego rysuneku SOLIDWORKS, dynamiczne wyświetlenie modelu 3D, który automatycznie obraca się w każdym widoku rysunku
 • Zobacz wyniki analizy projektu
  W SOLIDWORKS Simulation wszystkie wykresy są wyprowadzane do pojedynczego pliku eDrawings w celu przeglądania wyników symulacji.
 • Zapisywanie w wielu formatach plików
  Umożliwia łatwą komunikację w celu szybkiego prototypowania i prezentacji poprzez zapisywanie plików modeli w formatach STL, TIFF, JPEG lub BMP.
 • Obszerne wsparcie produktów CAD
  eDrawings obsługuje format z takich programów jak SOLIDWORKS, AutoCAD, Inventor, Pro/ENGINEER, CATIA V5, SIEMENS NX, Solid Edge, PTC Creo i SketchUp.
 • Właściwości pliku
  Panel Właściwości pliku umożliwia użytkownikom przeglądanie dostosowanych właściwości plików zdefiniowanych w dokumentach SOLIDWORKS.
 • Narzędzie do oznaczania
  Umożliwia prawdziwą współpracę projektową z funkcją znaczników, umożliwiającą tworzenie, edytowanie i zapisywanie recenzji poprzez ponowne zaznaczanie danych 2D lub 3D oraz dodawanie komentarzy.
 • Narzędzie pomiarowe
  Umożliwia pomiar geometrii bezpośrednio w programie eDrawing. Wrażliwe dane projektowe można chronić, po prostu wyłączając funkcję pomiaru.
 • Dynamiczne przekroje poprzeczne
  Dynamicznym przekrojem poprzecznym pozwalają na szybkie zrozumienie sposobu montażu oraz na poznanie strukturę wewnętrznej danego produktu
 • Przesuwanie elementów oraz rozstrzelony widok
  Funkcje te w łatwy sposób prezentują sposób montażu oraz strukturą wewnętrzną całego projektu. 
 • Zobacz konfiguracje
  Zobacz spersonalizowane produkty z określonymi częściami i podzespołami
 • Odtwórz animacje SOLIDWORKS
  Narzędzie umożliwiające odtworzenie animacji, symulacje a także wyników z procesu wtrysku tworzywa sztucznego do formy. Co przyczyni się do zrozumienia założeń projektowych, wydajności i możliwości produkcyjnych
 • Bogaty interfejs API eDrawings
  Umożliwia dostosowanie przeglądarki eDrawings Viewer, tworzenie interaktywnych stron internetowych i tłumaczenie plików.
 • Wyświetlanie właściwości masy
  Umożliwia podgląd fizycznych atrybutów części mechanicznych, takich jak waga czy objętość.
 • Rzeczywistość wirtualna (VR)
  Rzeczywistość wirtualna w eDrawings Professional umożliwia użytkownikom eksplorację ich projektów w skali jeden-do-jednego za pomocą zestawu słuchawkowego VR.
 • Zapisz jako WebHTML
  Zapisz jako plik eDrawings Web HTML umożliwia profesjonalnym użytkownikom eDrawings udostępnianie projektów użytkownikom, którzy mają dostęp do przeglądarek internetowych obsługujących HTML 5.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu doboru odpowiedniej aplikacji i/lub kolekcji.


Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions
SOLIDWORKS eDrawings Professional
Więcej informacji
KategoriaSoftware
ProducentSOLIDWORKS
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto