SOLIDWORKS Composer Sync

W magazynie
SKU
TQ_SOLIDWORKS_Composer_Sync
Kategoria
Software

Narzędzie umożliwiające wykorzystanie danych projektowych CAD 3D w procesie tworzenia dynamicznych treści graficznych. Pozwala to na objaśnienie procesów i procedur na potrzeby komunikacji technicznej. W zakres materiałów wchodzą instrukcje dotyczące produkcji, obsługi produktów, montażu, instrukcje serwisowe, podręczniki szkoleniowe, broszury marketingowe i dokumentacja przetargowa.

SOLIDWORKS - SOLIDWORKS Composer Sync

Oprogramowanie SOLIDWORKS Composer pozwala tworzyć materiały graficznych, takie jak: instrukcje montażu, listy części czy prezentacje. Dokumentacja może mieć format interaktywnych plików HTML, animacji oraz grafik rastrowych lub wektorowych. Dane SOLIDWORKS lub inne dane CAD można importować do modułu SOLIDWORKS Composer i organizować w widokach, które ukazują dane w różnych perspektywach i stanach złożenia. Program umożliwia pełną prezentację produktu lub ukrycie niektórych części.

W module SOLIDWORKS Composer aktualizacja danych komunikacji technicznej odbywa się automatycznie po wprowadzeniu jakichkolwiek poprawek w modelu CAD. Po raz pierwszy możliwe jest tworzenie instrukcji, które przekłada się bezpośrednio na szybsze wprowadzenie produktu na rynek. Jest tak dzięki gwarancji, iż dokumentacja będzie dokładna i wysokiej jakości.

Obrazy i animacje tworzone w aplikacji SOLIDWORKS Composer są szczególnie cenne, ponieważ pozwalają uprościć instrukcje montażu oraz harmonogramy pracy. Możliwość bezpośredniego przedstawienia trójwymiarowego sposobu montażu lub naprawy produktu pozwala zmniejszyć liczbę błędów na hali produkcyjnej. Ponadto, stworzona instrukcja montażu likwiduje wszelkie bariery językowe, poza tym znacząco ogranicza koszty tłumaczenia i dostosowania materiałów do lokalnych wymogów. SOLIDWORKS Composer jest więc doskonałym narzędziem dla firm eksportującym swoje wyroby za granicę.

SOLIDWORKS Composer Sync

Tworzy proces konwersji wsadowej z formatu 3D CAD i innych formatów 3D do formatu SOLIDWORKS Composer. Zmiany w danych produktu lub informacjach o produkcji mogą być automatycznie aktualizowane w materiałach dostarczanych przez SOLIDWORKS Composer. Ustawienia zadania wsadowego można zapisać w formacie XML do wykorzystania w przyszłości.

Możliwości:

  • Aktualizuje metadane, geometrię, BOM-y i informacje produkcyjne.
  • Zapewnia automatyzację dla wyjścia wsadowego, konwersji wsadowej i wszystkich aktualizacji.
  • Posiada duży zestaw modeli.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu wybrania odpowiedniej Wniosku i/lub Kolekcji.


Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions
SOLIDWORKS Composer Sync
Więcej informacji
KategoriaSoftware
ProducentSOLIDWORKS
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
SOLIDWORKS Composer DataSheet
Rodzaj: pdf
Rozmiar: 185.58 kB