SOLIDWORKS Visualize Standard

W magazynie
SKU
1693636166.6657
Kategoria
Software

Profesjonalne oprogramowanie, które służy do tworzenia obrazów, animacji i innych zaawansowanych treści 3D. To osobna aplikacja, która umożliwia przekształcanie danych CAD w rzeczywiste obrazy dzięki intuicyjnemu i prostemu w obsłudze interfejsowi.

SOLIDWORKS - SOLIDWORKS Visualize Standard

Autonomiczność SOLIDWORKS Visualize oznacza, iż bez względu na to, skąd importujemy pliki CAD, będziemy mogli stworzyć fotorealistyczne animacje w 3D, obrazy i inne. Wcześniej SOLIDWORKS Visualize było znane pod nazwą Bunkspeed.

Dla kogo przeznaczone są możliwości SOLIDWORKS do Wizualizacji?

Projektanci, inżynierowie, pracownicy marketingu czy twórcy treści — to dla nich zostało stworzone SOLIDWORKS Visualize. Celem programu jest ułatwianie pracy na każdym etapie — od stworzenia koncepcji, projektowania i opracowywania produktu, poprzez jego ulepszanie, po pełną wizualizację, która jest gotowa do umieszczenia na stronie internetowej lub do wydruku. SOLIDWORKS Visualize umożliwia rendering i szybkie tworzenie atrakcyjnych, interaktywnych wizualizacji marketingowych. Taka prezentacja produktu 3D pozwala zespołom na sprawniejsze działanie i podejmowanie decyzji, ograniczenie liczby prototypów oraz ekspresowe przekazanie wizualizacji działowi marketingu. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku innowacji, usprawnień i powodzenia działań przedsiębiorstwa. Pomaga w zredukowaniu błędów i zapewnia szybsze wprowadzenie produktów na rynek.

Najważniejsze cechy SOLIDWORKS Visualize

  • Umożliwia import plików z wielu programów CAD, aby tworzyć interaktywne prezentacje i wizualizacje produktów, w tym również w VR.
  • Łatwy w obsłudze interfejs i rozbudowane możliwości programu sprawiają, iż aplikacja pomoże zarówno profesjonalnym zespołom projektowym, jak i użytkownikom bez przygotowania technicznego.
  • Program osiąga wysoką wydajność dzięki wykorzystaniu możliwości procesorów i kart graficznych najnowszych generacji. Jednocześnie użytkownik ma możliwość samodzielnego wyboru maksymalnej rozdzielczości, trybu renderowania i wielu innych opcji.
  • Różnorodność dostępnych bibliotek, tekstur, przejść, modeli i innych efektów, które program może renderować w czasie rzeczywistym.
  • Visualize obsługuje kilkadziesiąt formatów plików, w tym między innymi: SOLIDWORKS (.sldprt, .sldasm), 3DS Max (3DS), Rhino (3DM), Alias (wire), Wavefront (OBJ), SketchUp (SKP), SolidEdge (ASM/PAR), Autodesk (DWG/DXF), Inventor (IPT/IAM) i wiele innych.

Ponadto SOLIDWORKS Visualize:

  • Usprawnia procesy weryfikacji etapów projektowania, inżynierii oraz sprzedaży i wspiera podejmowanie optymalnych decyzji.
  • Obniża znacznie koszt i liczbę prototypów, umożliwia efektywne podejmowanie ostatecznych decyzji projektowych.
  • Szybciej i łatwiej dostarcza atrakcyjne wizualizacje i animacje 3D w fotorealistycznej jakości dla potrzeb działów marketingu, aby wspomóc promowanie najnowszych rozwiązań i produktów poprzez strony WWW lub dedykowane materiały drukowane.

SOLIDWORKS Visualize Standard to najszybszy i najłatwiejszy sposób tworzenia obrazów z jakością fotograficzną.

SOLIDWORKS Visualize Standard jest dołączane do SOLIDWORKS Professional i Premium przy aktywnej Subskrypcji.

SOLIDWORKS Visualize Professional pozwala w sposób szybki i precyzyjny tworzyć interaktywne prezentacje, animacje czy też wideo instrukcje bez posiadania drogiego sprzętu.


Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions
SOLIDWORKS Visualize Standard
Więcej informacji
KategoriaSoftware
ProducentSOLIDWORKS
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
SOLIDWORKS Visualize DataSheet
Rodzaj: pdf
Rozmiar: 189.05 kB