Keysight Technologies

Keysight Technologies

Keysight Technologies Inc. (NYSE: KEYS) to wiodąca na świecie firma zajmująca się pomiarami elektronicznymi, zmieniająca dzisiejsze doświadczenia pomiarowe poprzez innowacje w rozwiązaniach bezprzewodowych, modułowych i programowych. Dzięki dziedzictwu HP i Agilent, Keysight dostarcza rozwiązania w zakresie komunikacji bezprzewodowej, lotnictwa i obronności oraz rynków półprzewodników ze światowej klasy platformami, oprogramowaniem i spójną nauką pomiarową. 9500 pracowników firmy obsługuje klientów w ponad 100 krajach.

Dzięki wytrwałości, dokładności i pasji do innowacji, Keysight dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania oraz aktualną, precyzyjną wiedzę w zakresie projektowania, testowania oraz produkcji. Inżynierowie pracują w celu pomocy klientom w optymalizacji elektroniki, aby przyśpieszyć innowacje, które łączą i ulepszają świat. Keysight oferuje najszerszą gamę niezawodnych, bezawaryjnych elektronicznych urządzeń pomiarowych. Stworzone zostały tak, aby były bezpieczne i zgodne z przepisami. Nie bez znaczenia jest również aspekt środowiskowy, który osiąga się poprzez maksymalizację wartości użytych zasobów.

Nazwa Keysight pochodzi od dwóch angielskich słów: „klucz" i „wgląd”, co oznacza moc widzenia, posiadania wizji i percepcji. Nazwa kojarzy się z widzeniem tego, czego inni nie mogą, posiadaniem krytycznego lub kluczowego wglądu, aby zrozumieć i odblokować zmieniający się krajobraz technologiczny.

„Odblokowanie wglądu w pomiary przez 75 lat” upamiętnia narodziny firmy Hewlett-Packard, z której wywodzi się firma Agilent zajmująca się pomiarami elektronicznymi.


www.keysight.com


Widok: Lista

Produkty 1-12 z 525

Ustaw kierunek rosnący
Strona
na stronę