Epishine

Epishine

Działalność Epishine opiera się na pionierskich przełomach w produkcji drukowanych, organicznych ogniw słonecznych. Ich przełomowe etapy procesu zapewniają wyjątkową skalowalność pod względem produkcji, a także wiodącą w branży wydajność przy słabym oświetleniu. Pierwszy produkt Epishine został zoptymalizowany pod kątem energooszczędnego oświetlenia wnętrz. Jest to mała, cienka i elastyczna komórka świetlna, wydrukowana na plastiku nadającym się do recyklingu, którą można łatwo zintegrować z małą elektroniką, gdzie zamienia światło z otoczenia na energię elektryczną.

Ogniwa świetlne eliminują potrzebę kosztownej wymiany baterii w czujnikach bezprzewodowych i podobnych urządzeniach w naszym coraz bardziej połączonym świecie. Firma została założona w 2016 roku i zatrudnia 25 pracowników z siedzibą główną, laboratorium i produkcją w Linköping w Szwecji.

www.epishine.com

Zespół pełen pasji z epicką wizją

Przełomowe rozwiązania

Działalność Epishine opiera się na pionierskich przełomach produkcyjnych w zakresie drukowanych organicznych ogniw słonecznych. Opracowanie rewolucyjnych etapów procesu, które, między innymi, zapewniają wyjątkową skalowalność w zakresie produkcji pozwoliło uzyskać wyjątkową wydajność przy słabym oświetleniu.

5fe3241b35f22123247b7e99__-crelle-_DSC7174-p-1080

Pierwszy produkt

Nasz pierwszy produkt jest zoptymalizowany pod kątem niskoenergetycznego oświetlenia w pomieszczeniach. Jest to małe, cienkie i elastyczne ogniwo świetlne, wydrukowane na plastiku nadającym się do recyklingu. Wyjątkowo łatwe do zintegrowania z produktami bezprzewodowymi, gdzie przekształca światło otoczenia w energię elektryczną. Komórki świetlne mogą być wykorzystywane do częściowego lub całkowitego zasilania bezprzewodowych czujników i podobnych urządzeń w naszym coraz bardziej połączonym świecie.

5fe324ad23c64c5ac186e741__-crelle-_DDS8013-p-1080

Wizja

Naszym długoterminowym celem jest bycie na czele drukowanych organicznych ogniw słonecznych i krok po kroku umożliwienie stworzenia najbardziej skalowalnego, zasobooszczędnego i niedrogiego ogniwa słonecznego na świecie. Firma została założona w 2016 roku i zatrudnia 25 pracowników z siedzibą, laboratorium i manufakturą w Linköping.

Widok: Lista

1 element

Ustaw kierunek rosnący
na stronę