3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE to kompleksowa platforma współpracy, która umożliwia użytkownikom cyfrową transformację ich procesów biznesowych i napędzanie innowacji poprzez zintegrowane możliwości modelowania 3D, symulacji i zarządzania danymi.

Platforma 3DEXPERIENCE łączy kluczowe aplikacje oprogramowania dostarczanego przez Dassault Systèmes w ramach przyjaznego, ujednoliconego środowisko PLM. Możesz teraz bezproblemowo przenosić swoje dane między wszystkimi aplikacjami oraz wymieniać informacje z innymi uczestnikami procesu projektowego i produkcyjnego.

Dassault Systèmes jest globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania i usług inżynieryjnych. Firma została założona we Francji w 1981 roku przez Francisa Dassaulta i jest jednym z najbardziej znanych producentów oprogramowania CAD (Computer-Aided Design), CAM (Computer-Aided Manufacturing) i PLM (Product Lifecycle Management) na świecie.

Dassault Systèmes ma szerokie zastosowanie w różnych branżach, takich jak lotnictwo i kosmonautyka, motoryzacja, przemysł zbrojeniowy, energetyka, konsumencka elektronika, medycyna i wiele innych. Ich rozwiązania pomagają firmom projektować, wytwarzać i zarządzać produktami w bardziej efektywny sposób, redukując czas i koszty.

Widok: Lista

Produkty 1-12 z 38

Ustaw kierunek rosnący
Strona
na stronę