Przyrządy

Firma Computer Controls od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń pomiarowych, największych producentów światowych, takich jak Keysight Technologies, GW Instek, Aim-TTi, czy Pico Technology oraz rozwiązania projektowe firmy Sansepeek.Oferujemy szeroki wybór przyrządów zarówno laboratoryjnych, jak i przenośnych. Główną część oferty stanowią urządzenia przedstawiające wyniki pomiarów wartości elektrycznych (napięcia, czy natężenia), jak i nieelektrycznych zmiennych w czasie. Do tych przyrządów należą oscyloskopy, analizatory widma oraz mierniki. Pozostałą część asortymentu Computer Controls stanowią uniwersalne źródła zasilania oraz generatory sygnału.

Należy także pamiętać o licznikach LCR, które poprzez pomiar indukcyjności, pojemności i rezystancji pozwalają na precyzyjne testowanie urządzeń. Równie istotne są testery bezpieczeństwa, które umożliwiają z kolei badanie bezpieczeństwa maszyn i urządzeń zasilanych bezpośrednio z sieci elektrycznej. Przeprowadzane testy bezpieczeństwa pozwalają wykryć nieprawidłowości w działaniu układów oraz ich szybką eliminację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, Computer Controls bierze aktywny udział w doborze rozwiązań pomiarowych, niezbędnych podczas projektowania i testowania układów elektronicznych, co pozwala dostosować przyrząd ściśle do potrzeb użytkownika.

Komponenty

Komponenty elektroniczne

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z akcesoriami i komponentami elektronicznymi. Dzięki połączeniu produktów i usług wielu dostawców technologii, możemy zaproponować systemy gotowe do wdrożenia w aplikacjach przemysłowych i nie tylko. Oferujemy szeroką gamę podzespołów elektronicznych najwyższej jakości takich producentów, jak: Maxim Integrated, Silicon Labs, Swissbit, Miromico, e-peas, Epishine, Neoway oraz Silergy i inne,  jak również wyświetlacze i panele dotykowe AMT, Powertip, Casil, Ebulent, Fordata, Everbouquet i Gem-Tech.

Podstawowe elementy elektroniczne

Wśród produktów naszych partnerów proponujemy między innymi: układy scalone, układy i moduły przeznaczone dla internetu rzeczy, komponenty magnetyczne (m.in. transformatory do przetwornic zasilania, transformatorowe czujniki prądu, dławiki, cewki, transformatory toroidalne czy moduły zasilania bezprzewodowego), kwarce, oscylatory, rezonatory ceramiczne, moduły synchronizacji, filtry SAW, filtry LTCC, a także anteny. Ponadto, wśród podzespołów elektronicznych proponujemy również pamięci RAM, diody, prostowniki, tranzystory i inne. Dodatkowo w ramach całościowej usługi, dostępne jest również niezbędne oprogramowanie. Służymy również doradztwem na każdym etapie zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności elementów elektronicznych.

Oprogramowanie

Profesjonalne oprogramowanie inżynierskie

Dystrybucja oprogramowania jest jedną z głównych gałęzi oferty Computer Controls. Specjalizujemy się w oprogramowaniu dla elektroników i konstruktorów, dzięki któremu zespoły projektowe mogą znacząco podnieść jakość i wydajność swojej pracy. Oferujemy rozwiązania i systemy oparte na oprogramowaniu elektronicznym takim jak: Altium Designer, Concord-Pro, PDN Analyzer, ARM Keil oraz SOLIDWORKS. Profesjonalnie oprogramowanie dla elektroniki, oferowane w Computer Controls, umożliwia między innymi:

 • tworzenie schematów,
 • projektowanie płytek PCB z synchronizacją ze schematami i regułami,
 • stałoprądową/stałonapięciową analizę sieci zasilania w projekcie PCB,
 • programowanie systemów wbudowanych,
 • projektowanie złożonych kształtów o wielu krzywiznach oraz bardzo dużych złożeń z setkami tysięcy komponentów,
 • szybkie tworzenie wysokiej jakości rysunków 2D, które automatycznie aktualizują się w przypadku modyfikacji projektu 3D,
 • utrzymanie się w wyznaczonych ramach budżetowych i pewność, że projekt będzie możliwy do wykonania, dzięki wbudowanym, automatycznych funkcjom szacowania kosztów oraz projektowania z możliwością produkcji,
 • szybsza obsługa zadań projektowych za pomocą specjalistycznych funkcji do obsługi arkuszy blachy, konstrukcji spawanych, form, instalacji rurowych i elektrycznych,
 • tworzenie odpowiednich dopasowań z automatycznym wykrywaniem przenikania i kolizji oraz sprawdzaniem wyrównania otworów i analizą stosu tolerancji,
 • udostępnianie producentom modeli 3D na użytek obróbki maszynowej, wytwarzania i szybkiego opracowywania prototypów w technologii CAM 3D,
 • szybsze działania dzięki dostępowi do gotowych bibliotek części CAD 3D i materiałów online,
 • importowanie i eksportowanie wielu formatów danych i CAD w celu obsługi współpracy z klientami, dostawcami oraz zarządzania istniejącymi danymi CAD.


Programy inżynierskie do tworzenia aplikacji embedded

Systemy wbudowane to aplikacje, które dzięki swojej specjalizacji mogą jeszcze lepiej realizować stawiane przed nimi zadania, np. w maszynach przemysłowych, telefonach komórkowych, sprzęcie medycznych i innych urządzeniach z różnorodnych branż.
W Computer Controls oferujemy oprogramowanie inżynierskie, które umożliwia profesjonalne programowanie i projektowanie systemów embedded. Dzięki niemu, tworząc nowy produkt, uzyskasz niezrównaną jakość oraz stabilność samego systemu, co usprawnia procedurę wdrożenia na rynek.