Power Distribution Network Simulation Service

W magazynie
SKU
1693642349.8292

Identyfikuj i eliminuj wąskie gardła w dystrybucji zasilania już podczas projektowania.

Dzięki poprawnej symulacji zapewniasz sobie wymagane napięcia i poprawne gęstości prądu w obwodzie zasilania już na wstępnym etapie projektowania, co pozwala uniknąć kosztownych operacji przeprojektowania, prototypowania i testowania.

Niezawodna elektronika wymaga niezawodnej dystrybucji energii

 

Rosnąca gęstość komponentów i węższe tolerancje napięcia zasilania komponentów elektronicznych w dzisiejszych płytkach drukowanych sprawiają, że sieć dystrybucji zasilania (Power Distribution Network - PDN) jest kluczowym elementem całego projektu. Symulacje PDN w fazie projektowania płytek PCB są kluczem do uniknięcia kosztownych i czasochłonnych cykli przeprojektowania podczas fazy prototypowania i testowania produktu. Wykrywanie i łagodzenie wąskich gardeł w dystrybucji energii na wczesnym etapie cyklu rozwoju produktu jest niezbędne, aby nadążać za planem projektu i osiągnąć cele związane z czasem wprowadzenia produktu na rynek.

 

Usługa symulacji PDN opiera się na projekcie klienta:

  • Wszystkie niezbędne parametry symulacji i odpowiednie parametry komponentów są definiowane wspólnie z klientem
  • Środowisko symulacyjne bazuje na danych projektu i parametrach określonych przez klienta. Nie jest wymagany żaden import/eksport danych czy użycie oprogramowania innych firm.
  • Wyniki symulacji, w tym sugestie dotyczące rozwiązywania ewentualnych problemów, sąprzedstawiane i szczegółowo dokumentowane za pomocą raportu z symulacji. Dokument wskazuje możliwe problemy w postaci wizualizacji 2D/3D, a także określa, jakie ulepszenia są zalecane.
  • Po wprowadzeniu zmian w projekcie, symulacja jest ponownie uruchamiana. Dostarczany jest raport przed i po analizie. 

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions
Power Distribution Network Simulation Service
Więcej informacji
ProducentComputer Controls
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto