ARM KeilArm Keil logo

Oprogramowanie Arm

ARM jest wiodącym dostawcą technologii mikroprocesorowej w branży, oferującym najszerszą gamę rdzeni w celu spełnienia wymagań dotyczących wydajności, mocy i kosztów na prawie wszystkich rynkach aplikacji. Produkty Arm zawierają kompilatory C/C++, debuggery, środowiska programistyczne i symulacyjne, RTOS i biblioteki dla wszystkich procesorów ARM, w tym Cortex-A i Cortex-M. W ofercie ARM znajdują się również adaptery debugowania USB, które umożliwiają podłączenie układu aplikacyjnego do komputera, a także wgranie kodu do pamięci Flash oraz uruchamianie oprogramowania w warunkach rzeczywistych.

Kategorie produktów

Arm Keil MDK

Arm Development Studio

Arm FuSa RTS

Narzędzia programistyczne dla 8051, C166, C251

Adaptery/Debuggery

Oferta Edukacyjna

Typy licencji

Oprogramowanie Arm oferowane jest w formie licencji dostarczanych elektronicznie.

Node Locked- Stanowiskowa
Licencja pozwala na korzystanie z oprogramowania Arm tylko i wyłącznie przez jedego użytkownika. Nie wymaga połączenia sieciowego.

Flex LM, Floating - Sieciowa
Licencja umożliwia programistom korzystanie z oprogramowania na wielu komputerach. Wymagane jest połączenie sieciowe (lokalne) z serwerem. Licencja (licencje) dla poszczególnych stanowisk są wydzielane (z puli wykupionych stanowisk) przez osobny program. Stacja robocza pobiera je na czas kompilacji i debugowania projektu. Po zakończeniu licencja jest zwracana na serwer, przez co ponownie staje się dostępna dla użytkowników.

Licencje dostępne są w formie bezterminowej lub czasowej na okres trzech, dwunastu lub trzydziestu sześciu miesięcy.

Wymagania systemowe

MDK-ARM

Arm Development Studio

Wymagania systemowe 8051, C166, C251

Subskrypcja Arm

Bezterminowe licencje Arm Keil zawierają subskrypcję na 12 miesięcy wliczoną w cenę. Zakup kontynuacji możliwy jest w każdą rocznicę - przed datą wygaśnięcia bieżącej subskrypcji.

Aktywna subskrypcja umożliwia:
  • Pobieranie nowych wersji, aktualizacji, łatek oraz dodatkowych bibliotek i komponentów,
  • Wsparcie techniczne ze strony dystrybutora Computer Controls oraz producenta Arm Keil,
  • Możliwość otrzymania rabatów na dodatkowe produkty/usługi z oferty Computer Controls.

Posiadanie subskrypcji pozwala na bezproblemowe pobieranie kolejnych wersji, a więc korzystanie z najnowszej funkcjonalności środowiska. W razie jednak jej przerwania nie ma możliwości jej kontynuacji oraz wykonywania upgradów do najnowszej wersji, w dowolnym czasie.

Bezpłatna wersja

Wypełnij formularz, aby uzyskać wersję testową Arm. Wyślemy wiadomość e-mail z dostępem do wersji próbnej, więc upewnij się, że adres jest poprawny.

Kupuj wg
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.