3DEXPERIENCE

3DS_2020_3DX_WORKS_LOGO_BLUE_RGB_NOV

3DEXPERIENCE Works

Rozwijaj swój produkt od projektu i produkcji po marketing i serwis w jednym wspólnym środowisku, które połączy całą organizację.

 

Rozwiązania chmurowe 3DEXPERIENCE Works
Pakiet rozwiązań chmurowych 3DEXPERIENCE Works łączy najlepsze rozwiązania w swojej klasie na jednej wspólnej platformie, aby umożliwić wprowadzanie nowych innowacyjnych rozwiązań. Platforma 3DEXPERIENCE to nie tylko projektowanie CAD, ale także zarządzanie danymi PLM, PDM, symulacje MES, wytwarzanie CAM, elektryka, mechanika płynów, elektromagnetyzm i wielu innych dziedzin wspomagających pracę inżyniera, dzięki czemu otrzymujemy narzędzia, które umożliwiają płynne przejścia od pomysłu do gotowego produktu. Dodatkowo rozwiązanie to umożliwia bezpieczne udostępnianie danych i współpracę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, pozwalając tym samym na zwiększenie możliwości opracowywania produktu i szybsze rozwiązywanie nowych problemów.

Kategorie produktów

Projektowanie / inżynieria

Administracja/Zarządzanie

Symulacje

Wytwarzanie/Produkcja

Marketing/Sprzedaż

Licencjonowanie

Licencjonowanie opiera się na rocznej subskrypcji, to rozwiązanie jest powszechnie stosowane w systemach chmurowych. Ten sposób licencjonowania umożliwia proste zarządzanie oraz monitorowanie posiadanych licencji. Licencje są przypisane do użytkownika, co przekłada się na łatwe zarządzanie bez potrzeby śledzenia numerów seryjnych. Można je też używać z dowolnego komputera bez potrzeby dezaktywowania i aktywowania.

 

Wymagania systemowe

  • System operacyjny: Windows 10 lub Windows 11 / Apple iOS 13.x / Android 7.x
  • Microsoft Office: Microsoft Office 2016 lub nowszy
  • Przeglądarka: Firefox 68 ESR / Chrome / Microsoft Edge Chromium 
  • Prędkość łącza internetowego: 
    - Dostępna przepustowość co najmniej 16 Mb/s i maksymalnie 120 milisekund w obie strony opóźnienia w kierunku centrum danych DS.
    - Dostępna przepustowość co najmniej 4 Mb/s i maksymalnie 350 milisekund w obie strony opóźnienia w kierunku centrum danych DS.

W przypadku ról z dostępem do aplikacji CAD takich jak SOLIDWORKS czy CATIA, dostęp wymaga instalacji oprogramowania na dedykowanej stacji roboczej, a wymagania sprzętowe są takie same jak dla aplikacji desktopowych.

 

Możliwości platformy 3DEXPERIENCE Works

Dostęp

Społeczność

Współpraca

Synchronizacja

Najważniejsze funkcje 3DEXPERIENCE Works

Zarządzanie i bezpieczeństwo

Potężne możliwości

Elastyczność pracy

Widok: Lista

Produkty 1-12 z 16

Ustaw kierunek rosnący
Strona
na stronę