O nas

Computer Controls Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2013r. jako część szwajcarskiego holdingu Computer Controls i HT- Eurep Group, obejmującego zasięgiem działania Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej.

Jesteśmy firmą zajmująca się dystrybucją aparatury pomiarowej, specjalizowanych komponentów elektronicznych i oprogramowania oraz usługami w obszarze wysokich technologii.

Computer Controls w swoim portfolio zawiera ofertę wiodących producentów z branży elektronicznej na świecie, takich jak Altium, Arm Keil, Dassault Systems, Silicon Laboratories, EXFO, JTAG Technologies, Keysight, Raltron, Silergy, Powertip, czy Pico Technology.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Altium Designer w Polsce oraz w krajach bałtyckich: Litwie, Łotwie i Estonii, jak również świadczymy wsparcie techniczne, szkolenia i konsultacje dla jego użytkowników.

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, posiadającą gruntowną wiedzę na temat oferowanych produktów. Gwarantuje to najwyższą jakość obsługi klientów oraz świadczonych usług, szkoleń i wsparcia technicznego. Elastyczne warunki płatności
oraz oferta leasingu ułatwiają dodatkowo finansowanie zakupów.

Siedziba firmy, a zarazem biuro handlowe znajduje się w Bielsku-Białej i zajmuje się dystrybucją oprogramowania Altium Designer, SOLIDWORKS, narzędzi programistycznych Arm Keil oraz urządzeń pomiarowych firm: Keysight, Pico, Aim-TTI, GW-Instek.

Biuro handlowe w Warszawie jest odpowiedzialne za dystrybucję komponentów elektronicznych wiodących marek, takich jak: Silicon Labs, Swissbit, Miromico, e-peas, Neoway, Silergy i innych.