Po konferencji ToT - Technology Of Tomorrow

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu "ToT Conference" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Blockchain Polska. Wasza obecność była dla nas niezwykle cenna i miło nam było Was gościć na pierwszej konferencji w Polsce poświęconej technologiom blockchain, IoT i AI.

Była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych oraz zapoznania się z prezentacjami ekspertów z różnych branż. Dzięki temu mogliście zdobyć unikalną wiedzę, która może pomóc w rozwoju innowacyjnych produktów, takich jak zaprezentowany przez nas Miro Tracker od Miromico (zdjęcia po prawej) ,czyli kompaktowe urządzenie śledzące GNSS, które łączy odbiornik GPS, skaner adresów MAC Wi-Fi, Bluetooth 5.2 i akcelerometr. Wykorzystuje komunikację satelitarną i skanowanie punktów dostępowych Wi-Fi do lokalizacji, zintegrowane z silnikiem lokalizacji Swisscom Broadcast. Dzięki wysokiej konfigurowalności oprogramowania sprzętowego, Miro Tracker może precyzyjnie dostosować się do różnych przypadków użycia, zapewniając optymalną wydajność i żywotność baterii.

Podczas konferencji poruszono również wiele interesujących tematów związanych z wykorzystaniem technologii blockchain, IoT i AI w różnych dziedzinach życia, takich jak smart cities, finanse, biznes, energetyka, medycyna, prawo, przemysł czy automotive. Przedstawione przykłady rozwiązań pomogą Wam zrozumieć wyzwania, przed którymi stoicie we współczesnym świecie oraz jakie narzędzia i strategie mogą wesprzeć Wasz rozwój.

Miromico - Miro Tracker

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom za udział w prezentacji Rico Köchli, Business Development Manager z naszej siedziby głównej w Szwajcarii, który przedstawił temat "Pokonywanie barier: Jak urządzenia śledzące sprawiają, że tradycyjne miasta stają się inteligentniejsze i bezpieczniejsze". Jego prezentacja była niezwykle interesująca i pozwoliła spojrzeć na wyzwania związane z adaptacją tradycyjnych miast do nowoczesnych technologii.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć z tego wydarzenia,

Zespół Computer Controls Sp. z o.o.

Published at: 2023-05-22