Software

 • Computer Controls wprowadza do oferty rozwiązanie 3DEXPERIENCE Works firmy Dassault Systemes

  2023-01-18

  Dassault Systemes to jeden z największych i zarazem najbardziej innowacyjnych dostawców rozwiązań inżynierskich z obszarów: projektowanie CAD, zarządzanie danymi PLM, PDM, produkcja MES, wytwarzanie CAM, elektryka, symulacje wytrzymałości materiałów, mechanika płynów, elektromagnetyzm i wielu innych dziedzin wspomagających pracę przedsiębiorstw.
  Czytaj dalej
 • Nowości DraftSight 2023

  2023-01-18

  DraftSight to profesjonalne rozwiązanie służące do projektowania i kreślenia rysunków 2D i 3D. Umożliwia użytkownikom tworzenie, edytowanie, przeglądanie i oznaczanie dowolnego rodzaju plików DWG oraz ma przyjazny interfejs użytkownika. DraftSight 2023 dodaje nowe narzędzia zwiększające produktywność, w tym nowego Kreatora Wyodrębniania Danych. Teraz przejście do DraftSight jest jeszcze łatwiejsze dzięki menedżerowi układu strony, cyklicznemu wyborowi i monitorowi adnotacji.
  Czytaj dalej
 • Nowe funkcje w Altium Designer 23

  2022-12-23

  Firma Altium, wraz z wprowadzeniem Altium Designer 21, zmieniła sposób publikacji aktualizacji programu. Aktualizacje oraz nowe funkcjonalności w programie są dostarczane na bieżąco, mniej więcej w miesięcznych odstępach. Nowa wersja programu jest więc bezpośrednim rozwinięciem i kontynuacją poprzedniej wersji programu. Oczywiście, wraz z nową odsłoną programu, udostępniono szereg nowych funkcjonalności, ułatwiających i przyspieszających pracę projektanta elektroniki.
  Czytaj dalej
 • Program reaktywacji Altium

  2022-12-22

  Z oferty Altium w 2023 roku zniknie możliwość upgrade’u oprogramowania. Brak ciągłości Subskrypcji Altium skutkować będzie pozostaniem na aktualnej wersji oprogramowania do momentu wykupienia nowszej wersji w cenie katalogowej.
  Czytaj dalej
 • Nowości SOLIDWORKS 2023

  2022-12-06

  Nowe funkcje, które pomogą Ci zwiększyć produktywność poprzez inteligentniejszą, szybszą i wspólną pracę z najlepszymi w branży narzędziami do rozwoju produktu.
  Czytaj dalej

Elementy 1 do 5 6 całkowita

Strona