News

 • Po konferencji ToT - Technology Of Tomorrow

  2023-05-22

  Dziękujemy za udział w wydarzeniu "ToT Conference". Była to pierwsza konferencja w Polsce poświęcona technologiom blockchain, IoT i AI. Wydarzenie umożliwiło uczestnikom poszerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych i zdobycie unikalnej wiedzy, przyczyniającej się do wzrostu wartości firm i rozwoju innowacyjnych produktów. Konferencja poruszyła tematy związane z wykorzystaniem tych technologii w różnych dziedzinach życia, a udział uczestników przyczynił się do tworzenia inspirującego środowiska networkingowego. Prezentacja Rico Köchli na temat adaptacji tradycyjnych miast do nowoczesnych technologii była niezwykle interesująca. Organizatorzy dziękują za udział i życzą dalszego rozwoju oraz sukcesów w wykorzystywaniu technologii blockchain, IoT i AI.
  Czytaj dalej
 • Układy SoC xG27, dostępne w ofercie Computer Controls, to małe rozwiązanie do wielkich zastosowań zdrowotnych

  2023-03-29

  Z przyjemnością przedstawiamy nową rodzinę układów scalonych w ofercie Silabs - SoC EFR32xG27 o niskim poborze mocy, umożliwiających tworzenie bezpiecznej, energooszczędnej sieci bezprzewodowej z obsługą wielu protokołów dla urządzeń IoT.
  Czytaj dalej
 • Alliance Memory prezentuje nowy układ CMOS DDR4 o pojemności 16 Gb

  2023-03-21

  Jest to CMOS SDRAM DDR4 16 Gb w obudowie FBGA na 96 kulek. To gęsto upakowany układ, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Model AS4C1G16D4-062BCN zapewnia lepszą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją pamięci, SDRAM DDR3, przy jednoczesnym niższym napięciu zasilania oraz wyższej częstotliwości taktowania i prędkości transferu danych.
  Czytaj dalej
 • Computer Controls AG zakłada nowy oddział we Włoszech

  2023-03-06

  Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie działalności naszej nowej filii we Włoszech. Nowo założona firma Computer Controls S.r.l. obsłuży rynek włoski, oferując wysoce wyspecjalizowane urządzenia testowe i pomiarowe, jak również specyficzne dla aplikacji zestawy testowe i kompletne systemy gotowe do integracji.
  Czytaj dalej
 • SILERGY - Rozwiązania mini LED o wysokiej wydajności

  2023-03-06

  Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wysoką jakość ekranów, tradycyjne wyświetlacze LCD stopniowo nie są w stanie spełniać oczekiwań klientów. W kontekście innowacyjności i nowoczesności produktów kluczowe znaczenie ma stosowanie technologii lokalnego wygaszania diod Mini LED.
  Czytaj dalej

Elementy 1 do 5 26 całkowita

Strona