Instruments

 • Computer Controls AG zakłada nowy oddział we Włoszech

  2023-03-06

  Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie działalności naszej nowej filii we Włoszech. Nowo założona firma Computer Controls S.r.l. obsłuży rynek włoski, oferując wysoce wyspecjalizowane urządzenia testowe i pomiarowe, jak również specyficzne dla aplikacji zestawy testowe i kompletne systemy gotowe do integracji.
  Czytaj dalej
 • Uproszczony test z najwyższą wydajnością SMU w nowej i przystępnej cenie

  2022-10-21

  Seria SMU4000 z czterema kwadrantami Source Measure Unit (SMU) firmy Aim-TTi to idealne rozwiązanie dla przemysłu, a także dla środowisk edukacyjnych. Jednostka SMU to przyrząd, który łączy w jednym urządzeniu funkcję źródła i pomiaru, na tym samym styku lub złączu.
  Czytaj dalej
 • Pico Technology - Nowa seria oscyloskopów 4000A

  2021-01-21

  Wprowadzona niedawno na rynek seria oscyloskopów PC PicoScope 4000A stanowi drugą generację i rozszerzenie portfolio produktów Pico o wysokiej rozdzielczości i głębokiej pamięci. Ta seria oscyloskopów jest szczególnie przydatna dla inżynierów, naukowców i techników pracujących nad szerokim zakresem systemów elektrycznych, mechanicznych, audio, lidarowych, radarowych, ultradźwiękowych, NDT i konserwacji predykcyjnej, którzy muszą wykonywać precyzyjne pomiary i analizy powtarzalnych lub pojedynczych, długoczasowych przebiegów.
  Czytaj dalej

3 produkt(ów)