arm KEIL - ULINKplus - Oferta Specjalna

arm keil ulinkplus promotionUrządzenie ULINKplus służące do debugowania i śledzenia kodu umożliwia optymalizację oprogramowania w układach o bardzo niskim poborze energii. Dodatkowym atutem ULINKplus jest automatyzacja testów oraz możliwość analizy pracy izolowanych układów o wysokiej czułości, także podczas pracy z wysoką prędkością.

Od 1 stycznia 2018 roku do wszystkich nowych licencji na programy                      MDK-Professional oraz MDK-Plus dodawane jest urządzenie ULINKplus bezpłatnie. Specjalna oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Zapytaj o szczegóły wypełniając formularz lub zadzwoń + 48 33 485 94 90:

Opis urządzenia ULINKplus

ULINKplus łączy się za pośrednictwem interfejsu JTAG lub łącza szeregowego (SWD) do rdzeni Core Sight. Korzystając z funkcji debuggowania i śledzenia kodu może współpracować z każdym urządzeniem ARM Cortex. Stosowanie ULINKplus umożliwia  pomiar energii aplikacjom o bardzo niskim poborze mocy oraz testowania automatyki dla zintegrowanych testów ciągłych. Zapewnia również zintegrowaną izolację w celu testowania sterowania silników, przetworników mocy, oraz do pracy z wrażliwymi systemami analogowymi o dużej czułości.

Szczegóły są zaprezentowane w poniższych materiałach wideo:

Wstecz

Promocje
Szkolenia Altium Designer dla studentów-Wakacyjne ceny
Więcej
Upgrade Altium Designer do 25% taniej!
Więcej
arm KEIL - ULINKplus - Oferta Specjalna
Więcej
Nowości
Nowy MDK v5.25 wprowadza wsparcie dla ULINKplus
Więcej
Neoway nowym dostawcą modułów komunikacyjnych
Więcej
Silicon Labs wykupiła udziały firmy Sigma Designs
Więcej