Nasz Zespół

Computer Controls Sp. z o.o. tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych ludzi, którzy oferują Państwu najwyższą jakość usług i zaangażowanie.

Grzegorz Witek
Współzałożyciel i Prezes Zarządu firmy, prawie 25 lat doświadczenia w branży IT, zaangażowany we współpracę z firmą Altium (dawniej Protel) od początku jej obecności na polskim rynku, autor wielu artykułów poświęconych produktom Altium i elektronice.

Dariusz Polus
Współzałożyciel firmy i Dyrektor Techniczny, ponad 20 lat związany z branżą elektroniczną, twórca dokumentacji technicznej do oprogramowania Altium, uczestnik forów dyskusyjnych, autor prezentacji i programów szkoleniowych.

Adam Adamcewicz
Stały współpracownik firmy, ekspert z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu elektroniki oraz 10 letnią praktyką w prowadzeniu szkoleń, konsultacji i wsparcia technicznego z oprogramowania Protel i Altium Designer.

Jakub Biela
Zaangażowany w sprzedaż produktów firmy Altium.

Agnieszka Gołębiowska
Zaangażowana w sprzedaż i marketing, współpracę z mediami oraz organizację szkoleń. Odpowiedzialna za promocję zarówno firmy, jak i jej produktów. Współorganizatorka seminariów i akcji marketingowych.

Anna Fira
Odpowiedzialna za logistykę i sprawne funkcjonowanie działu sprzedaży komponentów.

Paweł Łuczyk
Zaangażowany w sprzedaż produktów firmy ARM/Keil i aparatury.

Grzegorz Cuber
Odpowiedzialny za wsparcie techniczne produktów firmy ARM/Keil i aparatury.

i inni...
...poza pierwszą linią, zarówno w Polsce, jak i Computer Controls w Szwajcarii, zaangażowani w funkcjonowanie firmy i dostarczanie Państwu produktów i usług na najwyższym poziomie.

Promocje
Upgrade Altium Designer do 25% taniej!
Więcej
arm KEIL - ULINKplus - Oferta Specjalna
Więcej
Altium Designer na start!
Więcej
Nowości
Nowy MDK v5.25 wprowadza wsparcie dla ULINKplus
Więcej
Neoway nowym dostawcą modułów komunikacyjnych
Więcej
Silicon Labs wykupiła udziały firmy Sigma Designs
Więcej